Sosyal Medyada Biz}

Eşya Depolamaya ihtiyacınız mı var?
Hijyenik Depo Ortamında Uzman Kadro ve denetiminde! Malzemeye özel ambalajlama ve Düzenli Kontrol ve Bakım şartları ile! Güvenlik kameraları ile ve 7/24 Ulaşılabilirlik kolaylığı ile Sizlere hizmet veriyoruz
Bir adım kadar yakınız size.

Şehirlerarası Nakliyat

şehirler arası nakliyat

ŞEHİRLERARASI TAŞIMA


Şehiriçi- şehirlerarası taşıma alanında köklü firma kabiliyetini kazanmamızı sağlayan sizler, hizmetin ifasından önce hatır ilişkisinin bir parçası olarak görülmektesiniz bizim için. Önceliğimiz sizlerin memnuniyetimiz olduğundan taşıma öncesi gerekli temel çalışma prosedürü hakkında sunulan bilgiler üzerine sizin de talepleriniz dikkate alınabilecektir.

Ülke geneline hizmet sunma donanımına sahip bulunmaktayız. Sürekli artan kadro ve eleman sayımız ile her zaman ve her yerde talebiniz yerine getirilebilecektir. İnsani emek gücüne dayanan nakliyat sektöründe yaşanabilecek her türlü olumsuzluklara karşı sigorta kurumları aracılığı ile zararınızın tazmin edilebilme yolu sağlanmaktadır. Şehirlerarası taşıma kapsamlı ve tertipli çalışma işini taahhüt eden bir kapasiteye sahibiz. Tam, yerinde ve zamanında hizmetiniz yerine getirilecektir. Doğabilecek zararlardan dolayı hukuki sorumlulukların hükümleri uygulanacaktır.

Ekşioğlu nakliyat ile ev, ofis, fuar, stant vb. birçok alanda hizmet sunmaktadır.

Tüm Türkiyede hizmet sunabilme kapasitesine sahip bir marka değeriyiz. Araçlarımız uzun yol mesafesine uygun olarak hizmet vermektedir. Şehirlerarası taşımacılık kapsamında evden eve nakliyat, fuar ve sant taşımacılığı, piyano taşımacılığı, askılı tekstil taşımacılığı alanlarında hizmet vermekteyiz. Doğu, Güneydoğu, İç Anadolu, Marmara, Ege, Karadeniz, Akdeniz bölgelerinde şirket temsilcilerimiz ile her zaman iletişim halinde olmanızı sağlamaktayız.