Sosyal Medyada Biz}

Eşya Depolamaya ihtiyacınız mı var?
Hijyenik Depo Ortamında Uzman Kadro ve denetiminde! Malzemeye özel ambalajlama ve Düzenli Kontrol ve Bakım şartları ile! Güvenlik kameraları ile ve 7/24 Ulaşılabilirlik kolaylığı ile Sizlere hizmet veriyoruz
Bir adım kadar yakınız size.

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

İnsanoğlunun yerleşik hayata geçtiği günden buyana devam eden başlıca sorunlarından biri yaşam alanlarının zorunlu değişim sürecidir.
Tarih perspektifinde bu meslek dalı ile alakalı bir çok isimlendirmelerle yapılmıştır, insanlık tarihi kadar eski olan Taşımacılık Sektörü eski dönemlerde insan gücü, yük kervanları ve kağnılarla yapılmaktaydı.
Motorlu araçların yaşamımıza dahil olması ile beraber bu sektör daha planlı organizeli bir aşamaya geçiş yaptı, Son yüzyılda yoğun göç dönemlerinin başlandığı tarih olan 1970, 1980 ve 1990 lı yıllarda sektörel anlamda ülkemizde taşımacılık firmaları çoğalmaya başladı.

Ekşioğlu Evden Eve Nakliyat firmasıda yoğun göç dönemlerinin zirve yaptığı bir dönemde 1992 de sizlere hizmet vermeye başladı.
Ekşioğlu Evden Eve Nakliyat Kurulduğu günden buyana, Taşınmak zorunda kalanların “insanlık tarihi kadar sıkıntılı olan bu süreci” kolaylıkla atlatması için, Taşınma sorununa çözüm olmayı öncelik hedef görüp, Hizmet anlayışında ekonomik fiyatlandırma, hijyenik ve yüksek güvenirlik transfer süreci, ve müşteri memnuniyetini esas aldı.
Sizlerinde Evden Eve Nakliyat sürecince bu bu konforlu süreci yaşamanızı tavsiye ediyoruz

Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren ki süreç aşağıdaki gibi cereyan edecektir.

Ekşioğlu ekibi olarak, müşterilerimizle birlikte taşımacılık işlemi için kararlaştırdığımız randevu gününde eksperlerimiz evinize gelerek gerekli olan incelemelerini yaparlar.
Ekspertiz hizmetinin amacı taşıma fiyatını netleştirmek, sahip olduğunuz eşyaların nasıl bir araç ile taşınabileceğini tespit etmek, transfer esnasında kaç elemana ihtiyaç olduğunu tespit etmek için ve evden eve taşınma işlemi için ne kadarlık bir sigortaya ihtiyaç duyulduğunu tespit etmektir.

Karşılıklı anlaşma sağlanması halinde taşınma işlemi için ahitname hazırlanarak karşılıklı imzalanır.
Evden eve nakliyat hizmeti için bundan sonraki aşama ise, eşyaların transferi için karar verilen günden bir gün önce Elemanlarımız tarafından eşyalarınızın tür, ebat, ve ağırlığı analiz edilir.
Transferin kararlaştırıldığı günün erken saatlerinde elemanlarımız transferin çıkış noktasında gelerek ambalajlama ve paketleme eşyalarınızın paketleme ve ambalajlama işlemlerini yaparlar.

Ambalaj Paketleme malzemesi olarak “Beyaz eşya, mobilya, Çekyat koltuk takımları, vb. ev eşyalarınız” Avrupa’dan ithal pet graft kağıtları, kırılacak eşyalarınız ise beyaz kağıtlara sarılıp özel karton kutulara yerleştirilir. “Lojistik paketlemesi esnasında aile bireylerinden bir kişinin eşyanın paketleme türünün belirlenmesine yardımcı olunması talep edilebilir.
Transfer işlemi esnasında eşyalarınızın zarar görmemesi için gerekli güvenlik prosedürleri gözetildiği için paketleme ve ambalajlama işlemi öncelik önem sırası olarak ele alınır..

Yükleme yapılıp transfer işlemi için araçlarımız yola çıktıktan sonra belirlenen konum güzergahı üzerinde iken araç konumu aşamalı olarak müşterimize bildirilir.
Varış noktasındaki yeni evinizde sizin talepleriniz doğrultusunda işinde uzman kurulum elemanlarımız tarafından eşyalarınız evinize yerleştirilir, Sürecin bitişi siz değerli müşterimizin “Tamam dır bu kadar” tebessüm temalı son söylemi ile neticeye varır.

Evden eve nakliyat ve ofis taşımacılığı siz değerli müşterinin talep ve hassasiyetleri doğrultusunda yapılabilmesi için, Transfer elemanlarımız ve Kurulum montaj elemanlarımız işleri konusunda uzman ve eğitim almış kişilerden oluşmaktadır.
Eşyalarınızın transferi aşamasında doğabilecek hasarlarda, eğer firmamız sorumluluğunda olmuş ise, sorumluluk firmamıza aittir.

Türkiyedeki Evden Eve Nakliyat ve Lojistik hizmetleri yapan önemli firmalar arasındaki, Ekşioğlu Evden Eve Nakliyat firmasının siz değerli müşterilerine sunduğu yüksek kalitede hizmet anlayışı Şehir içi ve Şehirler arası Evden eve nakliyat, asansörlü taşımacılık ve Depo kiralama hizmeti ile ekonomik fiyatlandırma sayesinde, Özellikle Marmara bölgesinde bulunan kisi ve kurumlara taşınma konusunda ciddi kolaylık ve kalite sağlamaktadır.