Sosyal Medyada Biz}

Eşya Depolamaya ihtiyacınız mı var?
Hijyenik Depo Ortamında Uzman Kadro ve denetiminde! Malzemeye özel ambalajlama ve Düzenli Kontrol ve Bakım şartları ile! Güvenlik kameraları ile ve 7/24 Ulaşılabilirlik kolaylığı ile Sizlere hizmet veriyoruz
Bir adım kadar yakınız size.

Eşya Depolama

depolma

Kiralık depolama
Sistemselsel anlamda çok fazla ehemmiyet ve önemin merkeze alındığı alanların başında gelir depolama. Komplike bir yapıyı barındırdığından doğru ellerle düzenlenmedikçe, sağlıklı ve tam sargılanmadıkça ortaya olumsuz sonuçlar çıkabilir. Depolama sistemi önemi itibariyle inşasının sağlam temel ve asgari bilgi ile istiflenip inşa edilmesini elzem kılmaktadır. Bu sistemin parçası olmak ve bu güveni sağlamak yalnızca bir yığın eşyayı bir araya getirmekten öte, kontrol edilmeyi, düzeni, güvenliği, teknolojik sistemin bilgisini gerektirmektedir.
Ev, ofis, fuar ve stant yahut buna benzer bir çok alanda depolama işlemi gerçekleştirilebilir. Geniş ve havalandırmalı depolama alanlarında her bir eşya için ayrı bölmeler oluşturulmaktadır. Eşyaların bir arada uzun süreler birlikte bulunması tehlikeyi özünde barındırmaktadır. Önüne geçmek için son derece gelişmiş teknolojinin fırsatlarından yararlanmak gerekmektedir. Ekşioğlu nakliyat eşyaların tıpkı bir canlı organizması özelliğine haiz olduğu fikrinden yola çıkarak ferah ve aydınlık sistem inşa etmiştir. Bu kişisel alanlara yalnızca depo görevlisinin ve eşya sahiplerinin ulaşma hakkı vardır. 7/24 bulunan depo güvenlikçimiz ve aktif kameralarımız ile depolama alanları takip edilmektedir.